Мікрохвильова піч SAMSUNG ME81KRW-1/BW
Мікрохвильова піч Samsung ME81KRW-1/BW розроблена із застосуванням інноваційної технології розподілу мікрохвиль. Така технологія сприяє тривимірному розподілу мікрохвиль, що у свою чергу покращує якісно нагрівання та рівномірний розподіл по всій камері тепла, тому страви готуються смачними та відмінно приготованими. Пекти має місткість 23 літри, збільшений об'єм не впливає на висоту і ширину пристрою.
Характеристики:
| Встановлення: | Та, що стоїть окремо |
| Тип: | Соло (звичайна) |
| Об `єм: | 23 л |
| Потужність НВЧ: | 800 Вт |
| Кількість рівнів потужності: | 7 |
| Тип управління: | Механічне |
| Внутрішнє покриття: | Біо-кераміка |
| Відкриття дверцят: | Бокове лівостороннє |
| Тип відкривання дверцят: | Кнопка |
| Поворотний стіл: | Є |
| Діаметр поворотного столу: | 28.8 см |
| Функції: | Розморожування |
| особливості: | Внутрішнє освітлення, Звуковий сигнал закінчення роботи, Таймер |
| Ширина: | 48.9 см |
| Висота: | 27.5 см |
| Глибина: | 36.4 см |
| Вага: | 11.5 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Об`єм | 23 л |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴









