Оверлок JAGUAR 770D
Многолетний опыт продаж показал, что Jaguar 770D признан лидером по всем характеристикам, доступности и признанию владельцев. Более 20 лет производится данная модель, совершенствуясь с учетом потребностей мастеров, ведь компания JAGUAR не оставляет без внимания их мнения. Швы: плоский, роликовый, 2,3,4-ниточные швы, дифференциальная подача, регулировка подъема лапки и обрезки края материала.
Відмітні особливості:
Ширина обрізки до 7.3 мм – ширше не обрізає жоден оверлок!
Підказки для легкої заправки ниток
Коефіцієнт диференціальної подачі: 0.5-2.2
Покращений контроль подачі тканини будь-якого типу
Пряма заправка ниток
Відкидний столик для заправки петельників
Регулятор довжини стібка
Регулятор ширини стібка
Регулятор швидкого переходу на ролевий шов
Направитель тканини
Країна виробник Тайвань
Комплектація:
- Лапка для оверлока стандартна
- Інструкція по експлуатації
- Викрутки велика і мала
- Пінцет
- Набір аксесуарів
- Комплект додаткових голок
- Педаль
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Jaguar |
| Диференціальний транспортер подачі тканини | Так |
| Можливість регулювання довжини стібка й ширини рядка | Так |
| Можливість відключення ножа | Так |
| Опіковка | Так |
| Полегшене регулювання натягу ниток | Так |
| Вільна рука | Ні |
| Регулятор тиску лапки на тканину | Так |
| Сміттєзбірник | Так |
| Швидкість шиття | 1300 мм/хв |
| Типи тканини | Всі |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Загальні параметри | |
| Вага | 9 кг |
- Ціна: 0,01 ₴













