

Мікрохвильова піч Liberton LMW-2083E ivory
- Готово до відправки
- Код: LMW2083Eivory PRTV
3 630 ₴
+380 (93) 851-62-70
Вайбер Телеграмповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мікрохвильова піч Liberton LMW-2083E
Мікрохвильова піч Liberton призначена для приготування, простого розморожування продуктів, а також для підігріву вже готових страв. Управління всіма функціями даного пристрою дуже зручне та здійснюється за допомогою поворотних перемикачів, догляд за моделлю – легкий, з використанням звичайних миючих засобів.
Характеристики:
- Об'єм: 20 л
- Потужність: 700 Вт
- Управління, тип: електронне
- Відкриття, тип: ручне
- Колір бежевий
- Рівні потужності, кількість: 5
- Таймер: 95 хв
- Поворотна підставка: 25,5 см
- Внутрішнє покриття: емаль сіра
- Сигнал про закінчення приготування: є
- Розморожування: є
- Інше: автоматичне приготування, можливість програмування, електронний годинник, захист від дітей
- Вага нетто: 10,3 кг
- Вага брутто: 11,1 кг
- Розмір: 25,9х44x36 см (ВхШхГ)
- Розмір упаковки: 28,7 х48, 5х37, 9 см (ВхШхГ)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Liberton |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Електронне |
| Елементи управління | Кнопкові, Поворотні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відкривання дверцят | ручка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 259 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Вага | 10.3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 630 ₴




