

Тостер Grunhelm GWD008 700 Вт
- Готово до відправки
- Код: GWD008 PRTV
690 ₴
+380 (93) 851-62-70
Вайбер Телеграмповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тостер Grunhelm GWD008
Характеристики
- Вага брутто кг 0.83
- Габарити (ВхШхГ), мм 160х255х140
- Знімний піддон для крихт
- Кількість відділень 2
- Кількість режимів обсмажування 7
- Колір білий
- Електроживлення: 220-240 В~50 Гц
- Рівномірне прожарювання тостів
- Скасування старту
- Підставка для підігріву Ні
- Потужність, Вт 700
- Функція підігріву Ні
- Функція розморожування Ні
Характеристики
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Функція підігріву | Ні |
| Решітка для підігріву булочок | Ні |
| Кнопка скасування | Так |
| Піддон для крихт | Так |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 255 мм |
| Висота | 160 мм |
| Глибина | 140 мм |
| Вага | 0.83 кг |
| Основні | |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість відділень | 2 |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Кількість тостів | 2 |
| Тип управління | Механічне |
| Виробник | GRUNHELM |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Регулювання ступеня обсмажування | Так |
| Джерело живлення | Електрика |
| Призначення | Побутове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴




