Мікрохвильова піч Samsung MS23K3614AS/UA
Інтуїтивне управління
Подвійний перемикач
Керуйте приготуванням їжі швидко і просто. Два поворотних перемикача дозволяють встановлювати час, вагу та потужність. А простий, елегантний дизайн надає мікрохвильовій печі охайний і стильний вигляд.
Рівномірне приготування
Система потрійного розподілу хвиль
Унікальна система потрійного розподілу мікрохвиль дозволяє рівномірно проникати у страву з усіх боків. Завдяки цьому страви готуються рівномірно.
Довговічне і легке у догляді
Біокерамічні покриття - 10 років гарантії
Міцне біокерамічне покриття легко очищається і не дряпається. Його гладку поверхню можна очистити без використання жорстких засобів для чищення. Крім того покриття має антибактеріальні властивості, не втрачає колір після тривалої експлуатації, не схильне до корозії, не дряпається і служить довго.
Технічні характеристики
- Тип установки Окремостояча
- Загальна ємність 23 л
- Колір дверцят Сріблястий
- Колір корпусу Сріблястий
- Тип керування Подвійний циферблат
- Тип відкривання дверцят Ручна
- Матеріал покриття камери Керамічна емаль
- Розмір поворотного столу 288 мм
- Тип дисплея LED (Ice Blue)
- Живлення 230 В / 50 Гц
- Вихідна потужність (мікрохвилі) 800 Вт
- Споживання електроенергії (мікрохвилі) 1150 Вт
- Рівні потужності 7
- Годинник Так
- Розморожування Автоматичне
- Розміри камери (ШxВxГ) 330 x 211 x 324 мм
- Зовнішні розміри (ШxВxГ) 489 x 275 x 374 мм
- Розміри в упаковці (ШxВxГ) 552 x 326 x 423 мм
- Вага без упаковки 12.0 кг
- Вага в упаковці 13.5 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Samsung |
| Об`єм | 23 л |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Внутрішнє покриття | біокерамічна емаль |
| Дисплей | Так |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Колір корпусу | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Режим розморожування | Так |
| Відкривання дверцят | ручка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 275 мм |
| Ширина | 489 мм |
| Глибина | 392 мм |
| Вага | 12 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴









