Телевізор Liberton 43AS1UHDTA1.5
Технічні характеристики
- Тип телевізору: LED
- Діагональ екрану: 43" (110 см)
- Роздільна здатність екрану: 3840x2160 (4K UHD)
- Тюнер, тип: цифровий Т2/С
- Операційна система: Android 11.0
- Оперативна пам'ять: 1,5 Гб
- Вбудована пам'ять: 8 Гб
- Smart-TV: так
- Wi-Fi + Інтернет: так
- Звук, тип: об'ємний
- Потужність звуку: 20 Вт
- USB, к-сть: 2
- HDMI: 3
- CI+: так
- Формат зображення: 16:9
- Кут огляду, (гор. / верт.): 178 / 178
- Яскравість, cd/m² / контрастність: 220 / 5000:1
- Час реакції, мс: 8 мс
- Споживана потужність (робота / очікування): 78 / 0,5 Вт
- Вхідні відеосигнали: PAL, SECAM, NTSC, DVB-T, DVB-T2, DTMB
- Підтримка мультимедіа-файлів (USB): відео: AVI, MP4, TS, TRP, MKV, MOV, MPG, DAT, VOB, RM, RMVB аудіо: MP3, WMA, M4A, AAC зображення: JPG, JPEG, BMP, PNG текст: TXT
- Інше: пульт ДК у комплекті, виходи: Компонентний, Аудіо, PC-відео, PC-аудіо
- Можливість установки на стіну: так
- Колір рамки: чорний
- Розмір : 96,6x9,1x55,9 см
- Розмір пакування: 103х12,5х66 см
- Розміри з підставкою: 96,6x25,5x59,8 см
- Вага нетто, кг: 6.9 кг
- Вага брутто, кг: 10 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 43 дюйм |
| Формат екрану | 16:9 |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Споживана потужність | 78 Вт |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Зображення | |
| Яскравість | 220 cd/m² |
| Контрастність хххх:1 | 5000 |
| Час відгуку | 8 мс |
| Кут огляду | 178 град. |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка телевізійних стандартів | PAL, SECAM, NTSC |
| Підтримка стандартів | DVB-T, DVB-T2 |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 20 Вт |
| Кількість динаміків | 2 |
| Інтерфейси | |
| Бездротові можливості | Wi-Fi |
| Розміри | |
| Ширина | 966 мм |
| Висота | 598 мм |
| Глибина | 255 мм |
| Вага | 6.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхід/Вихід | HDMI, USB |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте





