Телевізор Liberton LTV-32H02AT
Технічні характеристики
- Тип телевізору: LED
- Діагональ екрану: 32" (81 см)
- Роздільна здатність екрану: 1366х768 пікс. (HD ready)
- Тюнер, тип: DVB-T/C/T2
- Операційна система: офіційний ANDROID 11.0
- Оперативна пам'ять: 1 Гб
- Вбудована пам'ять: 8 Гб
- Потужність звуку: 16 Вт
- Кріплення: VESA: 200х200 мм
- Інше: Входи: антенний (RF), Ethernet (RJ45), USB, HDMI, композитний A/V, коаксіальний; Виходи: навушники
- Колір: чорний
- Вага нетто, кг: 3,9 кг
- Вага брутто, кг: 5,2 кг
- Розміри : 72,4х8,х42,5 см
- Розмір пакування : 75,7х11,3х46,6 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Формат екрану | 16:9 |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 16 Вт |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | Ethernet |
| Вихід на навушники | Так |
| Розміри | |
| Ширина | 724 мм |
| Висота | 425 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Вага | 3.9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте






