Телевізор Mystery MTV-3230HST2
Технічні характеристики
- Тип підсвічування LED
- Безрамковий дисплей Так
- Діагональ екрану 32
- Роздільна здатність HD Ready (1366x768)
- Формат екрану 16:9
- Кількість кольорів 16,7 млн.
- Кут огляду 178 ° / 178 °
- HDR Ні
- 3D Ні
- Кольоровість PAL, SECAM
- Динаміки 2x8 Вт
- Декодер звуку NICAM
- Wi-Fi Так
- Bluetooth Ні
- Miracast Так
- Цифровий тюнер DVB-T2/DVB-T/DVB-C
- Smart TV Так
- Операційна система Android 13
- Онлайн ТБ "Mystery TV" Так
- Медіапрогравач Так
- Управління Пульт ДК
- HDMI 2
- VGA Ні
- USB 2.0 2
- Композитний вхід Так
- Компонентний вхід Ні
- Аудіовихід 3.5 мм 1
- Аудіовхід 3.5 мм Ні
- Коаксіальний цифровий аудіовиход Так
- PC-аудіовхід Ні
- CI-слот 1
- Антенний вхід Так
- Ethernet Так
- Телетекст, таймер вимкнення
- Матеріал корпусу Пластик
- Колір чорний
- Отвори VESA Так
- Живлення 100-240В, 50/60 Гц
- Потужність 55 Вт (0,5 Вт в режимі очікування)
- Розміри із підставкою 78x49x12.2 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mystery |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Формат екрану | 16:9 |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Споживана потужність | 55 Вт |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Зображення | |
| Кут огляду | 178 град. |
| Підтримка 3D | Ні |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка телевізійних стандартів | PAL, SECAM |
| Підтримка стандартів | DVB-T, DVB-T2, DVB-C |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 16 Вт |
| Кількість динаміків | 2 |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | Ethernet |
| Бездротові можливості | Wi-Fi |
| Розміри | |
| Ширина | 780 мм |
| Висота | 490 мм |
| Глибина | 122 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте









