Тостер Philips HD2583/90
Хрумкі золотисті тости щодня
З 8 режимами та підставкою для сендвічів
- 8 режимів підсмажування
- Підставка для підігріву булочок
- Компактний дизайн
- Підставка для приготування сендвічів
Ви можете вибрати один із 8 режимів підсмажування на свій смак
Завдяки 8 режимам підсмажування, ви можете готувати тости з різних видів хліба, не побоюючись, що вони підгорять. Регулюйте ступінь підсмажування відповідно до своїх уподобань для приготування смачних тостів.
2 великі регульовані відділення для тостів різного розміру
Два великі регульовані відділення підходять для тостів різного розміру. Завдяки функції автоматичного центрування тост розміщується по центру та рівномірно підрум'янюється з обох боків.
Вбудована підставка для підігріву млинців та булочок
Вбудована підставка для булочок дозволяє легко підігрівати пиріжки, млинці та інші борошняні вироби.
Режими розігріву та розморожування
Функція розігріву дозволяє підігріти тост за лічені секунди, а за допомогою функції розморожування можна швидко приготувати заморожений хліб.
Кнопка скасування дозволяє у будь-який момент зупинити приготування тостів.
Ви можете завершити процес у будь-який час, натиснувши кнопку скасування.
Знімний піддон для крихт для простого очищення
Просте очищення завдяки знімному піддону для крихт.
Автовідключення для захисту
Автоматичне вимкнення для додаткового захисту приладу від короткого замикання.
Характеристики
- Напруга 220-240 В
- Потужність 550-650 Вт
- Частота 50-60 Гц
- Кількість режимів обсмажування 8
- Функції пристрою
- Регулювання ступеня обсмажування
- Автоматичне відключення
- Кнопка скасування
- Термоізольований корпус
- Функція розморожування
- Відділення для зберігання шнура
- Матеріал основного корпусу Пластик
- Колір чорний
- Розміри пакування (Д x Ш x В) 324x229x214 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Philips |
| Призначення | Побутове |
| Тип управління | Електронне |
| Кількість тостів | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Регулювання ступеня обсмажування | Так |
| Джерело живлення | Електрика |
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція розморожування | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Решітка для підігріву булочок | Так |
| Кнопка скасування | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Таймер | Ні |
| Піддон для крихт | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 214 мм |
| Ширина | 324 мм |
| Глибина | 229 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте








