Відпарювач для одягу Grunhelm GS620
- Потужність 1600Вт
- Матеріал підошви нержавіюча сталь
- Режими постійний пар; вертикальне відпарювання
- Об'єм резервуару для води 2700мл
- Постійна подача пари 38г/хв.
- Довжина шнура 1.9м
- Основний колір білий
- Додатковий колір блакитний
- Розміри товару 1520 х 230 х 310 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Об'єм котла (бака для води) | 2.7 л |
| Продуктивність пари | 38 г/хв |
| Тип управління | Механічне |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина парового шланга | 1.9 м |
| Парковка | вертикальна |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1520 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Глибина | 310 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте









