

Мікрохвильова піч Edler EDMS-2071WMH
- Готово до відправки
- Код: EDMS2071WMH PRTV
2 535 ₴
+380 (93) 851-62-70
Вайбер Телеграмповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мікрохвильова піч Edler EDMS-2071WMH
Характеристики:
- Об'єм 20 л
- Внутрішнє покриття Емаль
- Вихідна потужність мікрохвиль 700 Вт
- Рівнів потужності 5
- Тип управління Механічне
- Тип перемикачів Поворотні
- Режими Приготування на постійній температурі, Розморожування, Розігрів
- Відкривання дверцят Ручка
- Діаметр піддону 24,5 см
- Колір корпусу Білий
- Габарити (ВхШхГ) 323,5 х 444 х 240 мм
- Габарити упаковки (ВхШхГ) 36,6 х 46,2 х 25,8 см
- Вага 9,7 кг
- Вага в упаковці, кг 10,8 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Edler |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Ні |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Режим розморожування | Так |
| Відкривання дверцят | ручка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 323 мм |
| Ширина | 444 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Вага | 9.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 535 ₴




