Мікрохвильова піч Adler AD 6206

Ознайомтеся з мікрохвильовою піччю Adler AD 6206 – ідеальним пристроєм для кожної кухні, який зробить приготування страв простіше та швидше. Ця мікрохвильова піч об'ємом 20 літрів та широким набором функцій виправдає очікування кожного користувача. Завдяки великій місткості, високій потужності та інтуїтивно зрозумілому управлінню приготування страв стає швидким та легким.

Характеристики
- Ємність 20л
- Потужність мікрохвильової печі 700Вт
- 6 рівнів потужності
- Функція розморожування
- Механічне керування
- Таймер 30 хвилин
- Поворотна пластина 245 мм
- Світлодіодне внутрішнє освітлення
- Відкриття дверей кнопкою
- Шнур живлення: 90 см, чорний
- Колір пристрою: чорний
- Зовнішні розміри: 451 х 258 х 344 мм.
- Електроживлення: 230 В ~ 50 Гц
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Adler |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Гриль | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Режим розморожування | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Внутрішнє освітлення | Так |
| Дверца | Відкидна |
| Відкривання дверцят | кнопка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 258 мм |
| Ширина | 451 мм |
| Глибина | 344 мм |
| Вага | 10.1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴













