Мікрохвильова піч Liberton LMW-2701
- Готово до відправки
- Код: LMW2701 PRTV
2 820 ₴
+380 (93) 851-62-70
Вайбер Телеграмповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мікрохвильова піч Liberton LMW-2701
Мікрохвильова піч Liberton має механічні елементи керування. На передній частині пристрою розташовані два поворотні перемикачі. Один із них регулює потужність впливу (5 рівнів), а другий відмірює час роботи. Прості та ергономічні елементи керування прості в освоєнні та ефективно забезпечують взаємодію з технікою.
Характеристики:
- Об'єм: 20 л
- Управління, тип: механічне
- Відкривання, тип: ручне
- Колір: білий
- Рівні потужності, к-сть: 5
- Таймер: 30 хв
- Поворотна підставка: 24,5 см
- Внутрішнє покриття: емаль сіра
- Сигнал про закінчення приготування: так
- Розморожування: так
- Потужність, Вт: 700
- Інше: розморожування за вагою
- Вага нетто, кг: 9,9
- Вага брутто, кг: 10,4
- Розмір виробу, см: 44,6х24,3х36,2
- Розмір упаковки, см: 46,6х38,9х26,8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Liberton |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Ні |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Режим розморожування | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Відкривання дверцят | ручка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 243 мм |
| Ширина | 446 мм |
| Глибина | 362 мм |
| Вага | 9.9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 820 ₴




