Оверлок ISEW G990
Надійний в експлуатації та дуже зручний оверлок, що дозволяє обробляти тканини у режимі 4-х,3-х,2-х нитки в загальній кількості 15-ти краєобмоточних швів. Потужний двигун, металевий корпус і широка диференціальна рейка просування тканини забезпечать максимальну продуктивність виробу, а належну якість шва гарантує сучасна система регулювання натягу ниток. Передня панель відкривається до развернуго кута (180 градусів), що істотно полегшує доступ до механізмів для чищення-мастила та заправки петельників.
Харктеристики та опис iSew G990
- виконує 15 краєобметочних швів, в тому числі шов Піко (роликовий)
- плавне регулювання параметрів рядка
- максимальна довжина стібка 5 мм
- максимальна ширина стібка 7 мм
- можливість відключення ножа
- диференціальна подача тканини
- зручний заправник ниток line-in
- сама зручна заправка петельників
- микрорегулировка натягу ниток
- регулятор тиску лапки на тканину
- система швидкої зміни притискної лапки
- вбудований ніж для обрізки ниток
- система запобігання перекручування ниток
- металевий корпус
- яскраве підсвічування області шиття
- сміттєзбірник
- споживана потужність 105 Вт
- швидкість шиття до 1200 стібків в хвилину
- працює з усіма типами тканини
Комплектація iSEW G990
- підставки для котушки (4 шт)
- конвектор для 2-х ниткового шва
- сітки для котушок (4 шт)
- катушкотримач (4 шт)
- стежковий язичок на 3-х ниткові шви
- запасний рухливий верхній ніж
- пінцет
- гайковий ключ
- викрутка (велика і мала)
- набір голок (5 шт)
- щіточка
- сміттєзбірник
- сумочка для приладдя
- електрична педаль
- інструкція українською мовою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Максимальна довжина стібка | 5 мм |
| Можливість відключення ножа | Так |
| Полегшене регулювання натягу ниток | Так |
| Сміттєзбірник | Так |
| Типи тканини | Всі |
| Максимальна ширина строчки | 7 мм |
| Опіковка | Так |
| Можливість регулювання довжини стібка й ширини рядка | Так |
| Регулятор тиску лапки на тканину | Так |
| Вільна рука | Ні |
| Диференціальний транспортер подачі тканини | Так |
| Загальні параметри | |
| Вага | 9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 1 |
| Швидкість шиття | 1200 |
| Напруга | 220 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴













