

Мікрохвильова піч Liberton LMW-2082M
- Готово до відправки
- Код: LMW2082M PRTV
3 295 ₴
+380 (93) 851-62-70
Вайбер Телеграмповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мікрохвильова піч Liberton LMW-2082M
Мікрохвильова піч Liberton LMW 2082M виготовлена із високоякісної нержавіючої сталі. Метал не піддається окисленню, і навіть протистоїть прямим впливам. Основна частина не збирає подряпини, а розлучення, відбитки пальців та інші забруднення не видно і легко забираються. Одного протирання щотижня, цілком достатньо для підтримки первозданного зовнішнього вигляду. Завдяки якісним та міцним матеріалам, дана електроніка гарантовано пропрацює пару років, навіть при неакуратному використанні.
Характеристики:
- Об'єм: 20 л
- Потужність: 700 Вт
- Управління, тип: механічне
- Відкривання, тип: ручне
- Колір: чорний+Червоний
- Рівні потужності, к-сть: 6
- Таймер: 30 хв
- Поворотна підставка: 24,5 см
- Внутрішнє покриття: емаль сіра
- Сигнал про закінчення приготування: так
- Розморожування: так
- Інше: розморожування за вагою
- Вага нетто, кг: 11
- Вага брутто, кг: 11,9
- Розміри : 26,2x45,2x35,1 см (ВxШхГ)
- Розмір пакування : 29,2x49,6x38 см (ВхШхГ)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Liberton |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Ні |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Режим розморожування | Так |
| Відкривання дверцят | ручка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 262 мм |
| Ширина | 452 мм |
| Глибина | 351 мм |
| Вага | 11 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 295 ₴




