Мікрохвильова піч Ergo Y30MW
- Готово до відправки
- Код: Y30MW PRTV
2 650 ₴
+380 (93) 851-62-70
Вайбер Телеграмповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мікрохвильова піч Ergo Y30MW
Мікрохвильова піч з об'ємом робочої камери 20 літрів дозволяє готувати або розігрівати чималі порції продуктів для всієї родини. Пекти володіє потужністю 700 Вт, що дозволяє власнику не тільки розігрівати готові страви або розморожувати напівфабрикати або м'ясо, але й смачно готувати нескладні страви зі збереженням вітамінів та корисних речовин.
Характеристики
- потужність мікрохвиль 700 Вт
- механічне керування
- об'єм 20 л
- 5 рівнів потужності
- функція розморожування
- таймер на 30 хвилин
- сигнал готовності
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Ergo |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Гриль | Ні |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Ні |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Режим розморожування | Так |
| Відкривання дверцят | ручка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 243 мм |
| Ширина | 446 мм |
| Глибина | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 650 ₴











