Мікрохвильова піч Delfa MD202MB
Мікрохвильова піч Delfa з об'ємом робочої камери 20 літрів дозволяє готувати або розігрівати досить великі порції продуктів для всієї родини. Піч має потужність 700 Вт, що дозволяє власникові не тільки розігрівати готові страви або розморожувати напівфабрикати або м'ясо, а й смачно готувати нескладні страви із збереженням вітамінів і корисних речовин.
Характеристики
| Обсяг | 20 л |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип управління | Механічне |
| Внутрішнє покриття | Емаль |
| Відкриття дверцят | Бічне лівосторонній |
| Тип відкривання дверцят | Кнопка |
| Поворотний стіл | Є |
| Функції | Розморожування |
| Особливості | Внутрішнє освітлення, Звуковий сигнал закінчення роботи, Таймер |
| Ширина | 43.5 см |
| Висота | 25.5 см |
| Глибина | 35.1 см |
| Додатково | Таймер: 35 хв |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delfa |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Об`єм | 20 л |
| Внутрішнє покриття | нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴











