Телевізор Blaupunkt 43UB5000
Екран
- Діагональ екрану 43"
- Тип телевізора LED
- Тип підсвічування DLED
- Роздільна здатність 4K (3840x2160)
- Час відгуку матриці 6 мс
- Частота оновлення екрану 60 Гц
- Яскравість 260 кд/м²
- Контрастність 1 300:1
- Кут огляду 178°/178°
- HDR Є
- Особливі технології HDR10
Функції та можливості
- Smart TV Є
- Операційна система webOS 5.0
- Wi-Fi Є
- Підтримка сервісів
- Інтернет-браузер
- Skype
- Megogo
- Youtube.com
- IpTV
- Прогноз погоди
- Google Play
- Netflix
- Vimeo
Технології та функції
- Simplink (HDMI CEC)
- Upscaling до 4K
- Bluetooth
- DLNA
- Запис телепередач
Органи управління
- Мультимедійний пульт
- Управління голосом
- Підтримка форматів файлів AVI, MP4, H.264, MPG, TS, MKV, ASF / WMV, VP9 Picture: JPG, PNG, BMP, GIF Audio: WMA, FLAC, MP3
Роз'єми
- USB 2.0 2 шт
- HDMI 2 шт.
- Ethernet-lan 1 шт
- S/PDIF (цифровий) 1 шт.
- AUX OUT 1 шт.
Тюнери
- Тв-тюнер
- Аналоговий
- DVB-T
- DVB-T2
- DVB-C
- DVB-S
- DVB-S2
- CI +
Звук
- Потужність звуку 16 Вт
- Звукова система Dolby Audio
Вага і габарити
- Вага з підставкою 6.7 кг
- Вага з коробкою 8.8 кг
- Розмір без підставки 958 x 558 x 72 мм
- Розмір з підставкою 958 x 611 x 235 мм
- Розмір з коробкою 650 x 1073 x 119 мм
Додатково
- Споживана потужність 61 Вт
- Стандарт кріплення на стіну VESA 400 x 200
- Колір Чорний
Комплектація
- Телевізор
- Пульт ДУ
- Підставка
- Кабель живлення
- Керівництво
- Гарантійний талон
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Blaupunkt |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | LED |
| Колір | Чорний |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Формат екрану | 16:9 |
| Розміри | |
| Вага | 6.7 кг |
| Висота | 611 мм |
| Ширина | 958 мм |
| Глибина | 235 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Споживана потужність | 61 (Вт) |
| Наявність LED-підсвітки | True |
| Діагональ екрана | 43.0 |
| Smart TV | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴










