Телевізор Akai TV32U22S
Екран
- Діагональ екрану 32"
- Тип телевізора LED
- Тип підсвічування DLED
- Роздільна здатність HD (1366x768)
- Контрастність 900:1
Функції та можливості
- Smart TV Є
- Операційна система Android 9
- Wi-Fi Є
- Підтримка сервісів
- Інтернет-браузер
- Skype
- Megogo
- Youtube.com
- IpTV
- Прогноз погоди
- Google Play
- Netflix
- Vimeo
Роз'єми
- USB 2.0 2 шт
- HDMI 2 шт.
Тюнери
- Тв-тюнер
- Аналоговий
- DVB-T
- DVB-T2
Звук
- Потужність звуку 2 x 6 Вт
Вага і габарити
- Вага з підставкою 5 кг
- Вага з коробкою 5.1 кг
- Розмір з підставкою 731 x 177 x 486 мм
- Розмір з коробкою 797 x 108 x 483 мм
Додатково
- Стандарт кріплення на стіну VESA 75 x 75
- Колір Чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 65 Вт |
| Виробник | Akai |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | LED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 486 мм |
| Ширина | 731 мм |
| Глибина | 177 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴




