Мікрохвильова піч Whirlpool MWP 103 B
- Потужність 700 Вт
- Механічне керування
- 5 рівнів потужності мікрохвиль
- 25-сантиметровий поворотний стіл
- Бокове відкриття дверей (Кнопка)
- 2 способи приготування: мікрохвильова піч, гриль
- Розігрів
- Кварцовий гриль
- Потужність грилю 1000 Вт
- 5 рівнів потужності
- Розміри ВхШхГ: 262x452x378 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Whirlpool |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Гриль | Так |
| Дисплей | Ні |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики гриля | |
| Тип гриля | кварцовий |
| Максимальна потужність гриля | 1100 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 262 мм |
| Ширина | 452 мм |
| Глибина | 378 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴







