Мікрохвильова піч GRUNHELM 20MX701-W
| Тип | Мікрохвильова піч |
| Спосіб установки | Окремостояча |
| Тип керування | Механічне |
| Дисплей | Немає |
| Кількість рівней потужності | 6 |
| Об'єм, л | 20 |
| Потужність мікрохвиль, Вт | 700 |
| Діаметр тарілки, мм | 245 |
| Матеріал тарілки | Скло |
| Відкриття дверцят | Інтегрована ручка |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Таймер, хв | 30 |
| Матеріал корпуса | Емальована сталь |
| Внутрішнє покриття | Емаль легкого очищення |
| Підсвітка | Є |
| Індикатор включення | Немає |
| Автовідключення | Є, зі звуком |
| Розморожування | Є |
| Кабель живлення | Є, з вилкою |
| Комплект поставки | Мікрохвильва піч/Тарілка/Інструкція |
| Потужність підключення, Вт | 1050 |
| Підключення до електромережі, В/Гц | 220/50 |
| Вага, кг | 9.34 |
| Вага в упаковці, кг | 10 |
| Габарити (ВхШхГ), мм | 459х378х286 |
| Габарити в упаковці (ВхШхГ), мм | 488х380х291 |
| Колір | Білий |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Дисплей | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 459 мм |
| Ширина | 378 мм |
| Глибина | 286 мм |
| Вага | 9.34 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴










