Телевізор Samsung 55TU7042
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА
| Діагональний дисплей | 138 см |
| Тип телевізора | Smart TV |
| Технологія відображення | LED |
| Спецтехнологія | HDR |
| Чіткість зображення | 4K |
| Рік появи | 2021 рік |
| колір | чорний |
| Формат відображення | Плоский |
SMART TV
| Операційна система | Tizen |
| Програми потокового відео | YouTube Netflix |
| Ключові особливості | Віддзеркалення екрана, запис USB |
ОСОБЛИВОСТІ ВІДЕО
| роздільна здатність | 3840x2160 |
| Тип технології HDR | HDR 10+ HLG |
| Іміджеві технології | UHD Engine UHD Dimming Contrast Enhancer Pure Color Film Mode Mega Contrast HLG 2000 PQI |
| Вбудований цифровий тюнер | DVB-C DVB-T2 |
АУДІО ФУНКЦІЇ
| Аудіотехнології | Dolby Digital Plus |
| Інтегрована потужність динаміка | 20 Вт |
ПІДКЛЮЧЕННЯ
| Бездротове підключення | Bluetooth Wi-Fi |
| Інтерфейс | 1 x USB 1 x гніздо 3,5 мм 2 x HDMI 1 x S/PDIF 1 x RF 1 x YPbPr |
СПОЖИВАННЯ ЕНЕРГІЇ
| Споживання електроенергії / 1000 год | 103 кВт/год |
| Клас енергоспоживання відповідно до нових енергетичних марок, прийнятих на рівні ЄС | Клас G |
РОЗМІР
| Розмір з підставкою | 1230,5 x 782,8 x 250,2 мм |
| Вага з підставкою | 14,2 кг |
АКСЕСУАР
| Вміст упаковки | Кабель живлення Пульт дистанційного керування Посібник користувача |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 103 Вт |
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Діагональ екрану | 55 дюйм |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | LED |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 14.2 кг |
| Висота | 782 мм |
| Ширина | 1230 мм |
| Глибина | 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴







