Микроволновая печь MPM MPM-20-KMM-12
Подаруйте своїм близьким комфорт і зручність завдяки зручній у використанні мікрохвильовій печі MPM-20-KMM-12.

ЗІГРІВАННЯ
5 рівнів нагрівання і таймер 0-35 хв дозволять швидко і якісно приготувати улюблені страви.
Різноманітність нагріву від делікатного до середнього та сильного виправдає очікування кожного користувача плити. Можна злегка підігріти їжу малюка або подати собі порцію дуже гарячого супу. Встановіть час розігрівання згідно з інструкціями та насолоджуйтеся теплою стравою за кілька хвилин.
РОЗМОРОЖУВАННЯ
Ви коли-небудь забуваєте дістати їжу з морозилки на вечерю? Мікрохвильова піч MPM-20-KMM-12 має цілих 5 автоматичних програм розморожування різної ваги . За допомогою цієї функції ви можете розморожувати продукти і цілі страви до 1 кг прямо з морозильної камери. Оцініть вагу продукту або страви, покладіть його на тарілку всередину мікрохвильової печі та встановіть відповідний час за допомогою ручки. Продукти, розморожені в мікрохвильовій печі MPM-20-KMM-12, зберігають свій натуральний смак.


ФУНКЦІОНАЛЬНІСТЬ
Для зручності експлуатації мікрохвильова піч MPM-20-KMM-12 має зручну клавішу відкриття дверцят. Внутрішнє освітлення полегшить роботу з розігрітим посудом. Обертова безпечна тарілка - зручне і практичне рішення. Стійка платформа дозволить розмістити будь-який посуд і забезпечити рівномірний нагрів їжі. Про те, що мікрохвильова піч MPM-20-KMM-12 закінчила роботу, сповістить звуковий сигнал .
ПАРАМЕТРИ
Розміри мікрохвильової печі MPM-20-KMM-12 дозволять розмістити її навіть на невеликих кухонних приміщеннях - ширина 44 см , висота 25,5 см , глибина 35 см . Ємність приладу - 20 л, що гарантує приготування порції для однієї або двох персон одночасно. Мікрохвильова піч працює з потужністю 700 Вт.
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | MPM |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Дисплей | Ні |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відкривання дверцят | кнопка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 255 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 350 мм |
- Ціна: 0,01 ₴





