Телевізор Liberton 24TP1HDT
- Тип телевізору: LED
- Діагональ екрану: 24" (60 см)
- Роздільна здатність екрану: 1366х768 (HD Ready)
- Тюнер, тип: цифровий DVB- T/C/T2
- Звук, тип: об'ємний
- Потужність звуку: 10 Вт
- USB, к-сть: 2
- HDMI: 1
- Формат зображення: 16:9
- Кут огляду, (гор. / верт.): 178 / 178
- Вхідні відеосигнали: PAL, SECAM, NTSC
- Підтримка мультимедіа-файлів (USB): відео: AVI, MP4, TS, TRP, MKV, MOV, MPG, DAT, VOB, RM, RMVB аудіо: MP3, WMA, M4A, AAC зображення: JPG, JPEG, BMP, PNG текст: TXT
- Інше: пульт ДК в комплекті, виходи: Компонентний, Аудіо, PC-відео, PC-аудіо
- Можливість установки на стіну: так
- Колір рамки: чорний
- Розміри з підставкою: 57x15,9x36 см
- Вага нетто, кг: 2,3 кг
- Вага брутто, кг: 3,5 кг
- Розміри : 54,9x8,6x33,5 см
- Розмір пакування : 63х12х42 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 24 дюйм |
| Формат екрану | 16:9 |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Підтримка Smart TV | Ні |
| Вигнутий екран | Ні |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка телевізійних стандартів | PAL, SECAM, NTSC |
| Підтримка стандартів | DVB-T, DVB-T2, DVB-C |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 10 Вт |
| Розміри | |
| Ширина | 549 мм |
| Висота | 335 мм |
| Глибина | 86 мм |
| Вага | 2.3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴




