Телевізор Liberton 42AS2FHDTA1
- Тип телевізору: LED
- Діагональ екрану: 42" (106 см)
- Роздільна здатність екрану: 1920х1080 пікс. (FHD)b
- Тюнер, тип: DVB-T/C/T2
- Операційна система: ANDROID 11.0
- Оперативна пам'ять: 1 Гб
- Вбудована пам'ять: 8 Гб
- Потужність звуку: 20 Вт
- Кріплення: VESA: 200х100 мм
- Інше: входи: антенний (RF), Ethernet (RJ45), USB, HDMI, композитний A/V, коаксіальний; виходи: навушники
- Вага нетто, кг: 6,15 кг
- Вага брутто, кг: 8,15 кг
- Розміри : 95,3х8х53,9 см
- Розмір пакування : 101х12,5х62 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 42 дюйм |
| Формат екрану | 16:9 |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920×1080) |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 953 мм |
| Висота | 539 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Вага | 6.15 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴




