


Мікрохвильова піч Esperanza EKO011K Estofado black 20 L 700 W
- Готово до відправки
- Код: 5405
3 570 ₴
+380 (93) 851-62-70
Вайбер Телеграмповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мікрохвильова піч Esperanza EKO011
Мікрохвильова піч Esperanza дозволяє готувати різноманітні страви простим способом, без складних операцій. Встановіть час роботи вашої духовки одним рухом за допомогою практичної ручки. Таке максимальне спрощення експлуатації дозволить насолоджуватися працездатністю обладнання тривалий час.
Поворотний стіл забезпечує рівномірний нагрів їжі. Завдяки цьому ваша страва завжди буде ідеально розігріта як зовні, так і всередині.
Характеристики
- Споживана потужність: 230 В/50 Гц, 1100 Вт (мікрохвильова піч)
- Вихідна потужність мікрохвиль: 700 Вт
- Робоча частота: 2450MHz
- Механічні елементи керування
- Діапазон таймера: 30 хвилин
- 5 рівнів потужності
- Відкриття дверей кнопкою
- Зовнішні розміри (довжина х ширина х висота): 446 × 336 × 243 [мм]
- Розміри камери (довжина х ширина х висота): 301 × 311 × 202 [мм]
- Поворотний стіл діаметром 245 мм
- Ємність: 20 літрів
- Вага нетто 9,4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Esperanza |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Дисплей | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 336 мм |
| Ширина | 446 мм |
| Глибина | 243 мм |
| Вага | 9.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 570 ₴




