Телевізор ERGO 32WHS9200
Тип LED
Дисплей
- Діагональ, дюйм 32
- Роздільна здатність HD
- Частота оновлення, Гц 60
- Яскравість, кд/м2 180
- Контрастність 3000:1
- Особливості Функція Neo vision *доступна у моделях з 2021 року
Оснащення
- Процесор ARM cortex –A55*4
- Оперативна пам'ять 1
- Вбудована пам'ять 8
Smart TV
- Smart TV Smart
- Операційна система WebOS 7.0
- Магазин додатків Є
- Браузер Є
ТВ-тюнер
- Тип тюнера Аналоговий + Цифровий
- Цифровий тюнер DVB-T; DVB-Т2; DVB-S; DVB-S2; DVB-С
Керування
- Пульт ДК Так
- Функції управління Керування голосом; Курсорне керування; Керування зі смартфонів
Звук
- Вихідна потужність, Вт 2 х 6
Можливості підключення
- HDMI 3
- USB 2
- RJ-45 (LAN) Є
- CI+ слот Є
- Цифровий аудіо вихід Optical
- Бездротове підключення Wi-Fi
Енергоспоживання
- Клас енергоспоживання А
- Максимальний коефіцієнт яскравості, % 90
- Максимальне, Вт 60,0
- У робочому режимі, Вт 40
- У режимі очікування, Вт 0,50
Фізичні параметри
- Кріплення VESA 100 х 100 мм
- Розміри з підставкою (Ш х В х Г), мм 721 x 466 x 161
- Розміри без підставки (Ш х В х Г), мм 721 x 428 x 87
- Вага з підставкою, кг 3,4
- Вага без підставки, кг 3,3
- Основний колір Чорний
- Комплектація телевізор, підставка, пульт ДК з батарейками, гарантійний талон, інструкція.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ergo |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Вигнутий екран | Ні |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Зображення | |
| Контрастність хххх:1 | 3000 |
| Підтримка 3D | Ні |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2 |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 12 Вт |
| Кількість динаміків | 2 |
| Інтерфейси | |
| Вхід/Вихід | Ethernet |
| Бездротові можливості | Wi-Fi |
| Розміри | |
| Ширина | 721 мм |
| Висота | 466 мм |
| Глибина | 161 мм |
| Вага | 3.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴












