

Мікрохвильова піч Liberton LMW-2093E 20L 700W
- Готово до відправки
- Код: LMW2093E PRTV
3 520 ₴
+380 (93) 851-62-70
Вайбер Телеграмповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мікрохвильова піч Liberton LMW-2093E
Характеристики
- Об'єм: 20 л
- Потужність: 700 Вт
- Управління, тип: цифрове
- Відкривання, тип: ручне
- Колір: срібний
- Рівні потужності, к-сть: 5
- Таймер: 99 хв
- Поворотна підставка: 25,5 см
- Внутрішнє покриття: емаль
- Сигнал про закінчення приготування: так
- Розморожування: так
- Інше: автоматичне приготування, можливість програмування, електронний годинник, захист від дітей
- Вага нетто, кг: 9,4 кг
- Вага брутто, кг: 10,4 кг
- Розмір виробу, см: 44,6х32х24,3
- Розмір упаковки, см: 46,6х36,2х26,8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Електронне |
| Елементи управління | Кнопкові |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Гриль | Ні |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Так |
| Колір корпусу | Срібний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Режим розморожування | Так |
| Автоматичні програми приготування | Так |
| Дверца | Відкидна |
| Відкривання дверцят | кнопка |
| Захист від дітей | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 243 мм |
| Ширина | 446 мм |
| Глибина | 320 мм |
| Вага | 9.4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 520 ₴




