Відпарювач ручний Liberton LHS-6902 1600W
- Готово до відправки
- Код: LHS6902 PRTV
1 530 ₴
1 285 ₴
+380 (93) 851-62-70
Вайбер Телеграмповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Відпарювач ручний Liberton LHS-6902
Характеристики
- Матеріал підошви: нержавіюча сталь
- Споживана потужність, Вт: 1600
- Потік пари, г/хв: 25
- Горизонтальне відпарювання: так
- Вертикальне відпарювання: так
- Рівні подачі пари, шт: 1
- Об'єм резервуару для води, мл: 280
- Аксесуари в комплекті: кліпса для брюк+щітка, мірна склянка
- Базові опції: LED-дисплей, посилена подача пари, технологія антикрапля, автовідключення
- Колір корпусу: блакитний
- Вага нетто, кг: 0,96
- Вага брутто, кг: 1,21
- Розмір виробу, см: 14х11,5х27,5
- Розмір пакування, см: 17х13х28,4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Споживана потужність | 1600 Вт |
| Об'єм котла (бака для води) | 0.28 л |
| Продуктивність пари | 25 г/хв |
| Тип управління | Електронне |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Знімний бак для води | Так |
| Протикраплинна система | Так |
| Парковка | вертикальна |
| Колір корпусу | Інший |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 275 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Глибина | 115 мм |
| Вага | 0.96 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 285 ₴




