Тостер Liberton LET-5702
- Готово до відправки
- Код: LET5702 PRTV
995 ₴
+380 (93) 851-62-70
Вайбер Телеграмповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тостер Liberton LET-5702

Характеристики
- Зовнішніх відділень, шт: 2
- Кількість тостів, шт: 2
- Матеріал корпусу: пластик
- Кількість режимів приготування тостів, шт: 7
- З'ємний піддон для крихт: так
- Фнкції: підігрівання, розморожування, автовимкнення, автоматичне центрування хліба
- Потужність, Вт: 750
- Вага нетто, кг: 1,03
- Вага брутто, кг: 1,30
- Розмір виробу, см: 26,6х17,9х15,6
- Розмір упаковки, см: 31,0х19,0х16,6
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Призначення | Побутове |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Кількість тостів | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Регулювання ступеня обсмажування | Так |
| Джерело живлення | Електрика |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція розморожування | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Автоматичне центрування тостів | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Піддон для крихт | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 179 мм |
| Ширина | 266 мм |
| Глибина | 156 мм |
| Вага | 1.03 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 995 ₴












