Мікрохвильова піч Cecotec ProClean 3020 20L
Мікрохвильова піч ProClean 3020 з дверцятами FullWhite стане незамінною на вашій кухні завдяки широкому діапазону функцій і режимів. З системою 3DWave ви можете нагріти і розморозити будь-яке блюдо, яке ви хочете, найпростішим способом.
Завдяки підкладці Ready2Clean всередині ви гарантуєте бездоганну чистку всього за кілька секунд.
Завжди отримуйте кращі результати і найбільш інтенсивні смаки. Удосконалена технологія 3DWave покриває їжу на 100% і дозволяє готувати і розморожувати, не залишаючи холодних плям.

Характеристики
- Внутрішнє покриття Ready2Clean
- Механічне управління
- Попередження про закінчення готування
- Обсяг 20 л
- Потужність 700 Вт
- Вага 10,1 кг
- Розміри 44,5 х 35,5 х 25,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 20 л |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Тип управління | Механічне |
| Гриль | Ні |
| Конвекція | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Китай |
| Елементи управління | Поворотні |
| Дисплей | Ні |
| Максимальна потужність конвекції | 700 Вт |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Вбудована техніка | НІ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Висота | 255 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Глибина | 355 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Cecotec |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴









