Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX707-W
Характеристики:
- Спосіб установки Окремостояча
- Тип керування Механічне
- Дисплей Немає
- Кількість рівней потужності 6
- Об'єм, л 20
- Потужність мікрохвиль, Вт 700
- Діаметр тарілки, мм 245
- Матеріал тарілки Скло
- Відкриття дверцят Кнопка-важіль
- Матеріал ручки Пластик
- Таймер, хв 30
- Матеріал корпуса Емальована сталь
- Внутрішнє покриття Емаль легкого очищення
- Підсвітка Є
- Індикатор включення Немає
- Автовідключення Є, зі звуком
- Розморожування Є
- Особливості Відкриття дверцят кнопкою-важелем
- Кабель живлення Є, з вилкою
- Комплект поставки Мікрохвильва піч/Тарілка/Інструкція
- Потужність підключення, Вт 1050
- Підключення до електромережі, В/Гц 220/50
- Вага, кг 9.4
- Вага в упаковці, кг 10
- Габарити (ВхШхГ), мм 446х332х245
- Габарити в упаковці (ВхШхГ), мм 466х362х268
- Країна виробництва Китай
- Колір Білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Гриль | Ні |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Ні |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Режим розморожування | Так |
| Дверца | Відкидна |
| Відкривання дверцят | кнопка |
| Покриття корпусу | емалева фарба |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 245 мм |
| Ширина | 446 мм |
| Глибина | 332 мм |
| Вага | 9.7 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте










