


Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-B 20L 700W
- Готово до відправки
- Код: 20MX711B PRTV
2 535 ₴
+380 (93) 851-62-70
Вайбер Телеграмповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мікрохвильова піч Grunhelm 20MX711-B
Характеристики:
- Об'єм 20 л
- Потужність мікрохвиль 700 Вт
- Кількість рівнів потужності 6
- Внутрішнє покриття емаль
- Режими розморожування
- Додаткові функції сигнал закінчення приготування
- Спосіб відкривання ручка
- Управління поворотний регулятор
- Таймер 30 хв
- Діаметр тарілки 24.5см
- Ширина 45см
- Висота 24см
- Глибина 35см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Гриль | Ні |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Ні |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Режим розморожування | Так |
| Дверца | Відкидна |
| Відкривання дверцят | ручка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 350 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 535 ₴




