



Тостер First FA-5368-4 900W
- Готово до відправки
- Код: FA53684 PRTV
1 055 ₴
+380 (93) 851-62-70
Вайбер Телеграмповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тостер First FA-5368-4
Хрусткі грінки, підсмажений чорний хліб, хрусткі рогалики та булочки, зігріті з духовки – компактний тостер рівномірно розпікає грінки в непомітних білих тонах і відповідає всім вимогам сучасного приладу. Його майже непомітно на кухні та легко зберігати завдяки компактному дизайну. Насолоджуйтеся простим використанням із семиступеневим контролем температури, теплоізольованою ручкою, м’яким етапом розморожування, практичною функцією збереження тепла для підсмажених шматочків і надійним підігрівом булочок. Включає лоток для крихт, який легко чистити.
Продукт має такі особливості:
- Компактний розмір
- 7 рівнів підсмажування
- Функція підігріву
- Підставка для булочок
- Піддон для крихт, який легко миється
Технічні характеристики
- Рівні підсмажування: 7
- Розміри [см]: 38 x 12 x 17,5
- Основна напруга [В]: 220-240
- Споживана потужність [Вт]: 900
- Розмір слота [см]: 25 x 4
- Поверхня (зовні): пластик
- Вага [кг]: 1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Призначення | Побутове |
| Тип управління | Механічне |
| Кількість тостів | 2 |
| Кількість відділень | 1 |
| Регулювання ступеня обсмажування | Так |
| Джерело живлення | Електрика |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція розморожування | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Решітка для підігріву булочок | Так |
| Кнопка скасування | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Піддон для крихт | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 175 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Глибина | 380 мм |
| Вага | 1 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 055 ₴




