Тостер First FA-5368-3
- Готово до відправки
- Код: FA53683 PRTV
970 ₴
+380 (93) 851-62-70
Вайбер Телеграмповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тостер First FA-5368-3
Хрумкі тости, підсмажений чорний хліб, хрумкі бублики і теплі булочки з духовки - компактний тостер у стриманих білих тостах рівномірно і відповідає всім вимогам сучасного приладу. Його практично не видно на кухні, його легко зберігати завдяки компактному дизайну. Насолоджуйтесь простотою поводження із семиступінчастим контролем температури, теплоізольованою ручкою, функцією дбайливого розморожування, практичною функцією підтримки тепла для підсмажених скибочок та надійним підігрівачем булочок. В комплект входить піддон для крихт.
Продукт має такі особливості:
- Компактний корпус
- 7 ступенів підсмажування
- Функція підтримки тепла
- Підігрівач хліба
- Піддон для крихт, що легко очищається.
Характеристики
- Рівні підсмажування: 7
- Висота (зовні) [см]: 17
- Довжина (зовні) [см]: 26
- Основна напруга [В]: 220-240
- Споживана потужність [Вт]: 750
- Поверхня (зовні): пластик
- Вага [кг]: 0,9
- Ширина (зовні) [см]: 15
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Призначення | Побутове |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Кількість тостів | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Регулювання ступеня обсмажування | Так |
| Джерело живлення | Електрика |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція розморожування | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Решітка для підігріву булочок | Так |
| Кнопка скасування | Так |
| Піддон для крихт | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Глибина | 150 мм |
| Вага | 0.9 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 970 ₴











