Газовий обігрівач Orbegozo HBF100
Бренд Орбігозо (Автономний режим, п'єза вбудована) Для цієї моделі потрібен редуктор (до комплекту не входить), окрема вартість редуктора 400 грн,
- Спеціальна функція регульованого нахилу голови
- Чорний колір
- Форм-фактор кабінету
- Використання в приміщенні або просто неба
- Електроживлення Працює на газі
- Метод кондуктивного нагрівання
- Тип кріплення до стіни
- Розміри виробу 35 х 40,5 х 70 см;
- Вага продукту 12 кг
- Теплова потужність 3800 Вт
- опалення 30-50 квадратів
Потрійна система безпеки: автоматичне вимкнення через зникнення полум'я, що гарантує повний спокій під час використання і запуску, і аналізатор концентрації CO2 в атмосфері, який зупиняє роботу приладу, якщо виявляє рівні вище за норму, щоб ви були спокійні та потребують безпеки. ні про що не турбуючись; Крім того, він має п'єзоелектричну систему запалювання для легкого й інтуїтивно зрозумілого запуску пристрою.
Технологія швидкого запалювання «Blue Flame», яка поступово та рівномірно нагріває приміщення, щоб ви могли насолоджуватися приємною температурою.
Максимальна витрата 280 г/год і клас енергоефективності А
Він містить поворотні колеса та ручки для полегшення його переміщення й переміщення кімнатою; розміри печі (ширина х висота х довжина): 40 х 70 х 35 см
- Місткість 1 літр
- Напруга 220 вольтів
- Матеріал фасаду із загартованого скла
- Енергоефективність від A+++ до D
- Шум 44 дБ
- Час роботи 3 години
- Сумісні пристрої бутан і газ пропан
- Відмітні риси Регульований нахил голови
Характеристики
| Технічні характеристики | |
|---|---|
| Витрата палива | 0.28 л/год |
| Час роботи | 3 годин |
| Потужність обігріву | 3800 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12 кг |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 405 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Основні | |
| Тип управління | Механічне |
| Тип нагрівального елементу | Без теновая технологія |
| Рекомендована площа приміщення | 50 кв.м |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Газовий |
| Додаткові характеристики | |
| Коліщата | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 000 ₴










