Телевізор LED LG smart 43UM7100
Технологія LG ThinQ AI на основі штучного інтелекту дозволить вам керувати функціями телевізора LG UM7100PLB за допомогою голосу. Достатньо задати питання, і телевізор знайде цікаву для вас інформацію. Отримуйте рекомендації щодо доступного контенту, засновані на історії переглядів. 4K – це новий стандарт чіткості зображення і яскравості кольорів. Дозвіл 4K в чотири рази перевершує дозвіл стандарту Full HD. Насолоджуйтесь чудовим зображенням на великому екрані. Дивіться з задоволенням улюблені фільми та передачі з будь-якого місця в кімнаті. На IPS 4К екрані всі кольори і відтінки відтворюються зі стовідсотковою точністю по всій площі, навіть при перегляді під кутом 60 градусів. Потужний чотирьохядерний процесор максимально збільшує якість зображення з низьким дозволом, прибирає шуми, збільшує чіткість і контрастність робить кольори на екрані яскравими і насиченими. Технологія Active HDR 4K забезпечує неперевершену деталізацію і насиченість кольору навіть в темних і яскравих сценах. Формат multi-HDR і динамічна технологія покадрової обробки дозволить вам розглянути те, що раніше було неможливо побачити.
Технічні характеристики
Екран
| Діагональ екрану: | 43" |
| Тип телевізора: | LED |
| Тип підсвічування: | DLED |
| Роздільна здатність екрану: | 4K (3840x2160) |
| Матриця: | IPS |
| Покриття екрану: | Глянсове (антиблікове) |
| Частота зміни кадрів: | 60 Гц |
| Індекс динамічних сцен: | 100 кадрів/сек |
| HDR: | Є |
| Процесор зображення: | Чотирьохядерний процесор |
| Особливі технології: | Advanced Color Enhancer True Color Accuracy |
Функції і можливості
| Операційна система: | webOS Smart TV |
| Wi-Fi: | Є |
| Smart TV: | Є |
| Підтримка сервісів: | Інтернет-браузер, Skype, Facebook, Megogo, Youtube.com, IpTV, Прогноз погоди, Google Play, Twitter, Netflix, Vimeo |
| Технології і функції: | Simplink (HDMI-CEC), Miracast, Upscaling до 4K, Bluetooth, DLNA, Запис телепередач |
| Органи управління: | Мультимедійний пульт, Підтримка клавіатури і миші, Управління смартфоном, голосове Керування, Управління жестами |
| Підтримка форматів файлів: | AC3(Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, DTS, DTS-HD, DTS Express, WMA,apt-X |
Наявність 3D
| Підтримка 3D: | Немає |
Роз'єми
| USB 2.0: | 2 шт |
| HDMI: | 3 шт. |
| Ethernet-LAN: | 1 шт |
| A/V (композитний): | 1 шт. |
| Y,Pb,Pr (компонентний вхід): | 1 шт. |
| CI Slot: | 1 шт. |
| S/PDIF (цифровий): | 1 шт. |
| Додаткові роз'єми: | 2 x RF |
Тюнери
| ТВ-тюнер: | Аналоговий, DVB-T2, DVB-C, DVB-S, DVB-S2, CI + |
Звук
| Потужність звуку: | 2 x 10 Вт |
| Звукова система: | Ultra Surround Clear Voice III |
Вага і габарити
| Вага без підставки: | 8.3 кг |
| Вага з підставкою: | 8.4 кг |
| Вага з коробкою: | 10.3 кг |
| Розмір без підставки: | 975 x 574 x 80.3 мм |
| Розмір з підставкою: | 975 x 627 x 216 мм |
| Розмір з коробкою: | 1060 x 660 x 152 мм |
Додатково
| Споживана потужність: | 70 Вт |
| Стандарт кріплення на стіну: | VESA 200 x 200 |
| Колір: | Чорний |
| Додатково: | Функція «Швидкий доступ» (Quick Access) Функція Віртуальна реальність (360 VR) Функція Magic Link Музичний програвач Додаток LG Плюс Канали |
| Комплектація: | Телевізор Пульт ДУ Magic Remote MR19 Підставка Кабель живлення Керівництво користувача |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LG |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діагональ екрану | 43 дюйм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Тип телевізора | LED |
- Ціна: 0,01 ₴









