Телевізор ERGO 32DH5502
Телевізор Ergo 32DH5502 це сучасний девайс у стилі мінімалізму, який чудово прикрасить інтер'єр невеликої кімнати, будь то вітальня, спальня чи кухня. Компактні розміри та можливість вибору найбільш зручної локації, горизонтальної або підвісити на стіну, дозволяють задіяти мінімум вільного простору.
Технічні характеристики
Екран
| Діагональ екрану: | 32" |
| Тип телевізора: | LED |
| Тип підсвічування: | LED |
| Роздільна здатність екрану: | HD (1366x768) |
| Матриця: | IPS |
| Час відгуку матриці: | 8 мс |
| Покриття екрану: | Глянцеве (антивідблиск) |
| Частота зміни кадрів: | 60 Гц |
| Індекс динамічних сцен: | 100 кадрів/сек |
| Яскравість: | 180 Кд/м² |
| Контрастність: | 1 200:1 |
| Кут огляду: | 178 ° / 178 ° |
| HDR: | Ні |
| Процесор зображення: | Mali 450 |
Функції та можливості
| Операційна система: | Android 7.0 |
| Wi-Fi: | Є |
| Smart TV: | Є |
| Підтримка сервісів: | Інтернет-браузер, Skype, Facebook, Megogo, Youtube.com, Прогноз погоди, Google Play, Twitter, Netflix, Vimeo |
| Органи управління: | Стандартний пульт ДК, Підтримка клавіатури та миші, Керування смартфоном |
| Підтримка форматів файлів: | Відео: AVI, MKV, H264/MPEG-4 AVC, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, WMV9/VC1, HEVC (H.265) Субтитри: .SMI, .SRT, .SSA, .SUB, . TXT, .ASS Аудіо: AAC, MP3, WAV Зображення: JPEG, BMP, GIF, PNG |
Наявність 3D
| Підтримка 3D: | Ні |
Роз'єми
| USB 2.0: | 2 шт |
| HDMI: | 3 шт. |
| Ethernet-LAN: | 1 шт |
| SCART: | 1 шт. |
| A/V (композитний): | 1 шт. |
| Y,Pb,Pr (компонентний вхід): | 1 шт. |
| CI Slot: | 1 шт. |
| VGA (D-Sub 15): | 1 шт. |
| S/PDIF (цифровий): | 1 шт. |
| AUX OUT: | 1 шт. |
| Додаткові роз'єми: | 1 x PC Audio In 2 x Антенний вхід |
Тюнери
| ТБ-тюнер: | Аналоговий, DVB-T2, DVB-C, DVB-S2, CI+ |
Звук
| Потужність звуку: | 2 x 8 Вт |
| Звукова система: | Dolby Digital |
Вага та габарити
| Вага без підставки: | 3.6 кг |
| Вага з підставкою: | 3,9 кг |
| Вага з коробкою: | 5,5 кг |
| Розмір без підставки: | 732 x 434 x 83 мм |
| Розмір із підставкою: | 732 x 489 x 217 мм |
Додатково
| Споживана потужність: | 41 Вт |
| Стандарт кріплення на стіну: | VESA 200 x 100 |
| Колір: | Чорний |
| Додатково: | Відеосигнали, що підтримуються: Комп'ютерні входи: до 1366 x 768 при 60 Гц Відеовходи: до 1366 x 768 при 60 Гц |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ergo |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Тип телевізора | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴










