Телевізор HOFFSON A40FHD100T2
Телевізор Hoffson A40FHD100T2 являє собою ідеальну техніку мультимедійного сегмента. Екран представленої моделі володіє всіма необхідними якостями для формування чудової картинки, яка супроводжує будь-якого процесу: перегляд фільмів, використання телевізора в якості ігрової периферії або засоби відтворення мультимедії. Зображення створюється на LCD-екрані в якості FHD (1920х1080). Світлодіодні DLED елементи роблять картинку яскравою і приємною оку.
Технічні характеристики
Екран
| Діагональ екрану: | 40" |
| Тип телевізора: | LED |
| Тип підсвічування: | DLED |
| Роздільна здатність екрану: | Full HD (1920x1080) |
| Матриця: | IPS-ADS |
| Час відгуку матриці: | 9.5 мс |
| Покриття екрану: | Матове |
| Частота зміни кадрів: | 60 Гц |
| Яскравість: | 185 Кд/м2 |
| Контрастність: | 5 000:1 |
| Кут огляду: | 178°/178° |
| HDR: | Немає |
Функції і можливості
| Операційна система: | Немає |
| Wi-Fi: | Немає |
| Smart TV: | Немає |
| Технології і функції: | Запис телепередач |
| Органи управління: | Стандартний пульт ДУ |
| Підтримка форматів файлів: | Відео: AVI, WMV, MP4, MPG, TS, MKV, OGM Аудіо: WMA, MP3, Зображення: JPEG,PNG,BMP,JPG |
Наявність 3D
| Підтримка 3D: | Немає |
Роз'єми
| USB 2.0: | 1 шт |
| HDMI: | 3 шт. |
| A/V (композитний): | 1 шт. |
| AUX OUT: | 1 шт. |
| Додаткові роз'єми: | 1 x RF |
Тюнери
| ТВ-тюнер: | Аналоговий, DVB-T, DVB-T2, DVB-C |
Звук
| Потужність звуку: | 2 x 8 Вт |
| Звукова система: | Dolby Digital |
Вага і габарити
| Вага без підставки: | 6.1 кг |
| Вага з підставкою: | 6.3 кг |
| Розмір без підставки: | 912 x 538 x 81 мм |
| Розмір з підставкою: | 912 x 580 x 203 мм |
Додатково
| Споживана потужність: | 60 Вт |
| Стандарт кріплення на стіну: | VESA 200 x 200 |
| Колір: | Чорний |
| Комплектація: | Телевізор Пульт ДУ Кабель живлення Гарантійний талон Інструкція |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діагональ екрану | 40 дюйм |
| Колір | Чорний |
| Тип телевізора | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴









