

Мікрохвильова піч Liberton LMW-2380M 23 л / 800 Вт / Таймер
- Готово до відправки
- Код: LMW2380Mblack PRTV
3 855 ₴
+380 (93) 851-62-70
Вайбер Телеграмповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мікрохвильова піч Liberton LMW-2380M
>Мікрохвильова піч Liberton призначена для приготування, простий розморожування продуктів, а також для підігрівання вже готових страв. Управління всіма функціями даного пристрою дуже зручне і здійснюється за допомогою поворотних перемикачів, догляд за моделлю – легкий, з використанням звичайних миючих засобів.
Характеристики:
- Об'єм: 23 л
- Потужність: 800 Вт
- Управління, тип: механічне
- Відкривання, тип: ручне
- Колір: чорний
- Рівні потужності, к-сть: 5
- Таймер: 35 хв
- Поворотна підставка: 27 см
- Внутрішнє покриття: емаль сіра
- Сигнал про закінчення приготування: так
- Розморожування: так
- Інше: розморожування за вагою
- Вага нетто, кг: 13 кг
- Вага брутто, кг: 13,8 кг
- Розміри : 29,3x48,5x38,3 см (ВхШхГ)
- Розмір пакування : 33х53,6х43,6 см (ВхШхГ)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Liberton |
| Об`єм | 23 л |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Гриль | Ні |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Ні |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Режим розморожування | Так |
| Відкривання дверцят | ручка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 293 мм |
| Ширина | 485 мм |
| Глибина | 383 мм |
| Вага | 13 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 855 ₴




