Телевізор Hoffson A32HD500T2SF
Характеристики
Основні
- Діагональ 32" (81 см)
- Роздільна здатність 1366 х 768 (WXGA)
- Формат екрану широкоекранний (16:9)
- Тип матриці LED
- Тип підсвітки Direct LED
- Колір рамки чорний
Зображення
- Яскравість 190кд/м2
- Контрастність 4000:1
- Частота розгортки 60Гц
- HDR ні
Звук
- Конфігурація аудіосистеми 2.0
- Сумарна потужність динаміків 14Вт
- Звукові ефекти Dolby Digital Plus
Функції та можливості
- Smart TV Так
- Операційна система Android
- Бездротові комунікації Wi-Fi
- Вбудовані тюнери DVB-T; DVB-C; DVB-T2 аналоговий;
- Керування зі смартфону
- Функції телетекст; таймер "Сон"
- Стандарт кріплення VESA 100 Х 100
Інтерфейси
- Роз'єми USB аудіовихід (для навушників); антенний вхід (RF); HDMI 1.4;
- USB роз'ємів 2
- HDMI 1.4 роз'ємів 3
Обсяг пам'яті
- Вбудована пам'ять 8Гб
- Оперативна пам’ять 1Гб
Вага та габарити
- Габарити без підставки (ШхВхГ) 720 x 422 x 66мм
- Габарити з підставкою (ШхВхГ) 720 x 463 x 192мм
- Вага з підставкою 3.6кг
Енергоспоживання
- Споживання електроенергії у звичайному режимі 55Вт
- Споживання електроенергії в режимі очікування/вимкнено 0.5Вт
Комплектація
- Комплектація телевізор, ніжки, пульт дистанційного керування, інструкція, гарантійний талон
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hoffson |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Формат екрану | 16:9 |
| Роздільна здатність екрану | 1366×768 |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Тип LED підсвічування | Direct LED |
| Вигнутий екран | Ні |
| Споживана потужність | 55 Вт |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Операційна система | Android |
| Способи управління | Керування за допомогою смартфона |
| Зображення | |
| Контрастність хххх:1 | 4000 |
| Прийом сигналу | |
| Підтримка стандартів | DVB-T, DVB-T2, DVB-C |
| Звук | |
| Сумарна потужність звуку | 14 Вт |
| Кількість динаміків | 2 |
| Інтерфейси | |
| Кількість роз'ємів HDMI | 3 |
| Кількість роз'ємів USB | 2 |
| Бездротові можливості | Wi-Fi |
| Розміри | |
| Ширина | 720 мм |
| Висота | 463 мм |
| Глибина | 192 мм |
| Вага | 3.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Smart TV | Так |
| Наявність LED-підсвітки | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴




