ТБ Bravis 24G5000
Стильний телевізор BRAVIS LED-24G5000 Smart+T2 стане ідеальним вибором для кухні або невеликої спальні. Відрізняючись лаконічним дизайном, він гармонійно впишеться в сучасний інтер'єр. На рівну поверхню столу чи тумби модель надійно встановлюється за допомогою двох V-подібних ніжок. Також за бажання телевізор можна повісити на стіну, використовуючи кронштейн стандарту VESA 200 x 100.
Насолоджуйтесь яскравим зображенням на 24-дюймовому екрані WXGA. Виконаний на базі високоефективного LED-підсвічування матриці він забезпечить виняткову виразність картинки в будь-яких умовах освітлення. З частотою розгортки 60 Гц він збереже чіткість та плавність зображення навіть у динамічних сценах. А максимум задоволення від перегляду забезпечать широкі кути панелі.
Технічні характеристики
Екран
| Діагональ екрану: | 24" |
| Тип телевізора: | LED |
| Тип підсвічування: | LED |
| Роздільна здатність екрану: | HD (1366x768) |
| Матриця: | LCD |
| Покриття екрану: | Глянцеве |
| Частота зміни кадрів: | 60 Гц |
| Яскравість: | 170 Кд/м² |
| Контрастність: | 3 000:1 |
| Кут огляду: | 178 ° / 178 ° |
| HDR: | Ні |
Функції та можливості
| Операційна система: | Android TV |
| Wi-Fi: | Є |
| Smart TV: | Є |
| Підтримка сервісів: | Інтернет-браузер, Skype, Facebook, Megogo, Youtube.com, IpTV, Прогноз погоди, Google Play, Twitter, Netflix, Vimeo |
| Технології та функції: | Запис телепередач |
| Органи управління: | Стандартний пульт ДК |
| Підтримка форматів файлів: | Відео: MKV, AVI, MP4, TS, MOV, MPG, DAT, VOT Аудіо: MP3, WMA, AAC Фото: JPG, JPEG, BMP, PNG |
Роз'єми
| USB 2.0: | 1 шт |
| HDMI: | 2 шт. |
| Ethernet-LAN: | 1 шт |
| A/V (композитний): | 1 шт. |
| RCA (Y, Pb, Pr): | 1 шт. |
| S/PDIF (цифровий): | 1 шт. |
| AUX OUT: | 1 шт. |
Тюнери
| ТБ-тюнер: | Аналоговий, DVB-T2, DVB-C |
Звук
| Потужність звуку: | 2 x 2 Вт |
| Звукова система: | Dolby Digital |
Вага та габарити
| Вага без підставки: | 2.5 кг |
| Розмір без підставки: | 553 x 333 x 86 мм |
Додатково
| Споживана потужність: | 24 Вт |
| Стандарт кріплення на стіну: | VESA 200 x 100 |
| Колір: | Чорний |
| Комплектація: | ТБ Пульт дистанційного керування Підставка Інструкція Гарантійний талон |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BRAVIS |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Діагональ екрану | 24 дюйм |
| Тип телевізора | LED |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Новий |
- Ціна: 0,01 ₴









