Мікрохвильова піч Liberton LMW-2088M
Мікрохвильова піч Liberton LMW-2088 M призначена для приготування, простий розморожування продуктів, а також для підігрівання вже готових страв. Управління всіма функціями даного пристрою дуже зручне і здійснюється за допомогою поворотних перемикачів, догляд за моделлю – легкий, з використанням звичайних миючих засобів.
Характеристики
- Об'єм: 20 л
- Потужність: 700 Вт
- Управління, тип: механічне
- Відкривання, тип: ручне
- Колір: бежевий
- Таймер: 35 хв
- Поворотна підставка: 25,5 см
- Внутрішнє покриття: сіра емаль
- Сигнал про закінчення приготування: так
- Розморожування: так
- Вага нетто, кг: 10,3 кг
- Вага брутто, кг: 11,1 кг
- Розміри : 25,9х44x36 см (ВхШхГ)
- Розмір пакування : 28,7х48,5x37,9 см (ВхШхГ)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Liberton |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 700 Вт |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Ні |
| Колір корпусу | Бежевий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відкривання дверцят | ручка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 259 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 360 мм |
| Вага | 10.3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴






