Мікрохвильова піч SAMSUNG MS23F301TAK
Мікрохвильова піч Samsung стане стильним доповненням вашої кухні і розширить можливості приготування корисних і смачних страв. У печі запрограмовано 20 різноманітних режимів для миттєвого приготування страв зі свіжих інгредієнтів. Биокерамическое покриття забезпечує легкий догляд і володіє антибактеріальними властивостями. У робочому режимі тепло розподіляється рівномірно завдяки TDS-системі. Значно зменшити витрати електроенергії дозволяє режим ECO Mode. Samsung MS23F302TAK – ваша вірна помічниця розігріві і приготування апетитних страв.
Економте гроші з допомогою режиму ECO Mode Налаштування режиму ECO Mode на новому Samsung MS23F301TAK забезпечує саме низьке енергоспоживання в режимі очікування, що значно знижує енергоспоживання і знижує витрати на електроенергію.
Характеристики
| Установка: | Окремостояча |
| Тип: | Соло (звичайна) |
| Об'єм: | 23 л |
| Потужність НВЧ: | 800 Вт |
| Кількість рівнів потужності: | 6 |
| Тип управління: | Кнопкове з поворотним перемикачем |
| Внутрішнє покриття: | Біо-кераміка |
| Відкриття дверцят: | Бічне лівосторонній |
| Тип відкривання дверцят: | Ручка |
| Поворотний стіл: | Є |
| Кількість програм приготування: | 20 |
| Функції: | Автоприготування, Розморожування |
| Інші функції: | Видалення запахів Розморожування за вагою |
| Особливості: | Захист від дітей, Таймер |
| Споживана потужність: | 1150 Вт |
| Ширина: | 48.9 см |
| Висота: | 27.5 см |
| Глибина: | 37.4 см |
| Додатково: | Режим відображення годин (12г/24г) Вибір звуку Функції + 1 хв/+ 30 с LED дисплей Макс. час приготування: 99 хв |
| Вага: | 12 кг |
| Колір: | Чорний |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Об`єм | 23 л |
| Гриль | Ні |
| Країна виробник | Малайзія |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 0,01 ₴






