



Мікрохвильова піч GORENJE MO20E1B
- Готово до відправки
- Код: MO20E1B PRTV
3 800 ₴
Мікрохвильова піч GORENJE MO20E1B
AquaClean
Автоматичне очищення без мийних засобів
Внутрішню поверхню печі можна очистити наповнивши керамічну чашку чи чашку з теплотривкого скла водою з-під крану і активізувавши програму AquaClean. Бруд на стінках розм'якшиться парою, що утвориться. Після закінчення програми витріть внутрішню поверхню пічки вологою ганчіркою.
Чищення одним рухом
Завдяки гладкій внутрішній поверхні без виступів і пазів чистити прилад дуже легко. Щоб очистити духову шафу, потрібно просто протерти камеру приладу зволоженою ганчіркою.
Мікрохвилі для швидкого готування
Мікрохвилі є електромагнітні хвилі, які збуджують рух молекул води в їжі. Цей рух генерує енергію, яка нагріває, готує або розморожує їжу. Завдяки швидкому і ефективному проникненню мікрохвиль у їжу, страви готуються набагато швидше, ніж при звичайних способах приготування.
Безпека перед усім
Запобіжник гарантує безпечну роботу мікрохвильової печі. Він автоматично перериває будь-яку програму у разі відкриття дверцят.
Необхідне швидке нагрівання
Завдяки швидкому нагріванню їжі, що активується одним дотиком, функція швидкого старту виявиться особливо зручною, коли ви просто не можете дочекатися своєї гарячої їжі.
Tехнічні характеристики
Загальна інформація
- Тип приладу Мікрохвильова піч
- Колір Чорний
- Матеріал внутрішньої камери Емаль
- Матеріал панелі управління Пластиковий
- Відчинення дверцят Кнопка
Продуктивність
- Об'єм приладу 20 л
- Рівні потужності 5
- Мікрохвильова потужність 800 Вт
- Діаметр тарілки 270 мм
Управління
- Панель керування Поворотні ручки
- Тип управління Механічне управління
- Дисплей Ні
Режими нагріву
- Комбінований нагрів Мікрохвилі
- Тип розподілу мікрохвиль Поворотна тарілка
- Спосіб генерації мікрохвиль Стандартна технологія (HTV)
Характеристики
- Розморожування за часом або вагою Розморожування за часом
Обладнання
- Тарілка, що обертається Скляна тарілка
Чищення
- Функція AquaClean Так
Технічні характеристики
- Рівень шуму 60 дБ(А)
- Споживання електроенергії у режимі очікування 0.5 Вт
- Ширина 451 мм
- Висота 257 мм
- Глибина 343 мм
- Ширина внутрішнього простору 300 мм
- Висота внутрішнього простору 212 мм
- Глибина внутрішнього простору 296 мм
- Ширина упакованого виробу 482 мм
- Висота упакованого виробу 294 мм
- Глибина упакованого виробу 386 мм
- Вага брутто 12.6 кг
- Вага нетто 10.9 кг
- Напруга 220-240 B
- Частота 50 Гц
| Основні | |
|---|---|
| Вбудована техніка | НІ |
| Виробник | Gorenje |
| Об`єм | 20 л |
| Тип управління | Механічне |
| Елементи управління | Поворотні |
| Максимальна потужність мікрохвиль | 800 Вт |
| Внутрішнє покриття | емаль |
| Дисплей | Ні |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відкривання дверцят | кнопка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 257 мм |
| Ширина | 451 мм |
| Глибина | 343 мм |
| Вага | 10.9 кг |
- Ціна: 3 800 ₴




