Телевізор Akai UA55LEP1UHD9
Телевізор Akai дозволить вам насолодитися переглядом улюблених телепередач і фільмів у скоєному насиченому і яскравому кольорі. Чітке і яскраве зображення дозволить зануритися в екранний світ, і отримати максимум задоволення від проведеного часу біля екрану.
Характеристики
Екран |
|
| Діагональ екрану | 55" |
| Тип телевізора | LED |
| Тип підсвічування | LED |
| Дозвіл екрану | 4K (3840x2160) |
Функції і можливості |
|
| Smart TV | Є |
| Операційна система | Android |
| Wi-Fi | Є |
| Підтримка сервісів | Facebook, Google Play, IpTV, Megogo, Netflix, Skype, Twitter, Vimeo, Youtube.com, Інтернет-браузер, Прогноз погоди |
| Органи управління | Мультимедійний пульт, Управління голосом |
Тюнери |
|
| ТВ-тюнер | DVB-S2, DVB-T2 |
Звук |
|
| Звукова система | Dolby Digital |
Вага і габарити |
|
| Вага з підставкою | 13.9 кг |
| Вага з коробкою | 17.2 кг |
Додатково |
|
| Стандарт кріплення на стіну | VESA 200 x 200 |
| Колір | Чорний |
| Країна складання | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Японія |
| Комплектація | Телевізор Ніжки Пульт ДУ, Шнур живлення, Документація , Гарантійний талон |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Akai |
| Тип телевізора | LED |
| Діагональ екрану | 55 дюйм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴








