Тостер Gorenje T900RL

Відмінні тости кожного разу!
Легко із підсвіченими кнопками
Просто поверніть ручку, щоб вибрати рівень підсмажування. Далі налаштуйте нагрівання, вибравши або розігрівання, або розморожування. Припиніть підсмажування в будь-який час, якщо відчуєте, що тости готові.
Щоразу - лише запах тостів
Запорука хороших тостів - це дотримання чистоти у тостері. Чистіть контейнер для крихти регулярно, і єдиним запахом на вашій кухні буде запах свіжообсмаженого хліба.
Скибочки легко дістати
Глибокі та широкі тостерні відсіки запобігають застряганню шматочка хліба в тостері, але якщо це відбудеться або шматок тосту занадто малий для автоматичного викидання, то можна скористатися важелем для підйому. Він підштовхує ваш тост досить високо, таким чином ви можете забрати скибочку з легкістю та без ризику впектися.
Жодних опіків
Діти на кухні? З нашим тостером вони в безпеці, адже ззовні він завжди залишається прохолодним.
Tехнічні характеристики
Загальна інформація
- Тип приладу Тостер
- Корпус Пластик + метал
Продуктивність
- Потужність нагрівання 800-1000 Вт
- Кількість режимів нагріву 7
Управління
- Кнопка миттєвої активації приладу Кнопка Увімк./Вимк.
- Регулювання температури Аналогове
- Індикатор роботи Білий індикатор роботи
- Кнопка для викиду тостів Так
Характеристики
- Автовідключення Так
- Функція підігріву Так
- Функція розморожування Так
- Автоматичний викид тостів Так
- Обсмаження з двох сторін Так
- Функція розігріву Так
- Ступені підрум'янення Так
- Підсвічування ручки управління Так
Обладнання
- Термостат Так
Системи безпеки
- Холодні стінки Так
Аксесуари
- Знімна решітка Ні
- Підставка для крихт Знімний контейнер для крихт
- Відділення для зберігання шнура Відділення для зберігання шнура
- Ніжки Гумові ніжки
Технічні характеристики
- Приєднувальний кабель 750 мм
- Ширина 271 мм
- Висота 184 мм
- Глибина 197 мм
- Ширина упакованого виробу 302 мм
- Висота упакованого виробу 211 мм
- Глибина упакованого виробу 248 мм
- Вага нетто 1.6 кг
- Вага брутто 2.5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Призначення | Побутове |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Кількість тостів | 2 |
| Кількість відділень | 2 |
| Регулювання ступеня обсмажування | Так |
| Джерело живлення | Електрика |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Колір корпусу | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція розморожування | Так |
| Функція підігріву | Так |
| Кнопка скасування | Так |
| Термоізольований корпус | Так |
| Піддон для крихт | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.75 м |
| Відсік для шнура | Так |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 184 мм |
| Ширина | 271 мм |
| Глибина | 197 мм |
| Вага | 1.6 кг |
- Ціна: 0,01 ₴











