Телевізор GRUNHELM GT9FHD42GA
Характеристики
Екран |
|
| Діагональ екрану | 42" |
| Роздільна здатність екрану | Full HD (1920x1080) |
| Час відгуку матриці | 8 мс |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Контрастність | 3 000:1 |
| Кут огляду | 170 ° / 170 ° |
| HDR | Ні |
Функції та можливості |
|
| Smart TV | Є |
| Операційна система | Android TV |
| Wi-Fi | Є |
| Підтримка сервісів | Facebook, Google Play, IpTV, Megogo, Netflix, Skype, Twitter, Vimeo, Youtube.com, Інтернет-браузер, Прогноз погоди |
| Технології та функції | DLNA, Запис телепередач |
| Органи управління | Стандартний пульт ДК |
Роз'єми |
|
| USB 2.0 | 1 шт |
| HDMI | 3 шт. |
| Ethernet-LAN | 1 шт |
| A/V (композитний) | 1 шт. |
| S/PDIF (цифровий) | 1 шт. |
Тюнери |
|
| ТБ-тюнер | DVB-C, DVB-T2, Аналоговий |
Звук |
|
| Потужність звуку | 2 x 8 Вт |
Вага та габарити |
|
| Розмір без підставки | 969 x 573 x 79 мм |
Додатково |
|
| Стандарт кріплення на стіну | VESA 200 x 200 |
| Колір | Чорний |
| Додатково | Вбудована пам'ять: 8 ГБ Оперативна пам'ять: 1 ГБ |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Діагональ екрану | 42 дюйм |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴




