Телевізор GRUNHELM GT9HDFL32GA2 Smart TV
Характеристики
Екран |
|
| Діагональ екрану | 32" |
| Тип телевізора | LED |
| Дозвіл екрану | HD (1366x768) |
| Час відгуку матриці | 6.5 мс |
| Яскравість | 200 Кд/м2 |
| Контрастність | 3 000:1 |
| Кут огляду | 170°/170° |
| HDR | Немає |
Функції і можливості |
|
| Smart TV | Є |
| Операційна система | Android 9.0 |
| Wi-Fi | Є |
| Підтримка сервісів | Facebook, Google Play, IpTV, Megogo, Netflix, Skype, Twitter, Vimeo, Youtube.com, Інтернет-браузер, Прогноз погоди |
| Органи управління | Стандартний пульт ДУ |
Роз'єми |
|
| USB 2.0 | 1 шт |
| HDMI | 2 шт. |
| Ethernet-LAN | 1 шт |
| A/V (композитний) | 1 шт. |
| RCA (Y,Pb,Pr) | 1 шт. |
| S/PDIF (цифровий) | 1 шт. |
| AUX OUT | 1 шт. |
| Додаткові роз'єми | 1 x RF 1 x AV mini |
Тюнери |
|
| ТВ-тюнер | DVB-C, DVB-T, DVB-T2, Аналоговий |
Звук |
|
| Потужність звуку | 2 x 8 Вт |
Вага і габарити |
|
| Вага з підставкою | 3.7 кг |
| Вага з коробкою | 5.3 кг |
| Розмір без підставки | 724.3 х 425 х 86.8 мм |
| Розмір з підставкою | 724.3 х 471 х 180.5 мм |
| Розмір з коробкою | 805 х 585 х 140 мм |
Додатково |
|
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Стандарт кріплення на стіну | VESA 100 x 100 |
| Колір | Чорний |
| Додатково | Споживана потужність у режимі очікування: 0,5 Вт Процесор: чотирьохядерний Оперативна пам'ять: 1 ГБ Внутрішня пам'ять: 8 ГБ |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Діагональ екрану | 32 дюйм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Колір | Чорний |
| Тип телевізора | LED |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴




