Телевізор Samsung 43BU8002
ЗАГАЛЬНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Діагональ дисплея | 108 см |
| Тип телевізора | Smart TV |
| Технологія відображення | СВІТЛОДІОДНИЙ |
| Спеціальна технологія | HDR |
| Чіткість зображення | 4K |
| Рік появи | 2022 |
| Колір | Чорний |
| Формат відображення | Плоский |
SMART TV
| Програми для потокового відео | Netflix Amazon Prime Disney+ |
| Ключова особливість | Голосові команди Інтелектуальний голосовий помічник Дублювання екрану Запис на USB Вбудований Chromecast |
| Тип процесора | Кристалічний процесор 4K |
ОСОБЛИВОСТІ ВІДЕО
| Розширення | 3840x2160 |
| Тип Технологія HDR | HDR 10+ HLG |
| Іміджеві технології | UHD Dimming Dynamic Crystal Color Mega Contrast Clear Motion 2200 PQI|Motion Xcelerator |
| Вбудований цифровий тюнер | DVB-C DVB-T2 |
АУДІО ФУНКЦІЇ
| Аудіо технології | Аудіо Bluetooth Q-Symphony OTS Lite |
| Вбудований динамік | 20 Вт |
ЗВ'ЯЗОК
| Бездротовий зв'язок | Bluetooth Wi-Fi |
| Інтерфейс | 3 x HDMI 1 x RJ-45 1 x S/PDIF 1 x Composite In CI+ слот 2 x USB |
СПОЖИВАННЯ ЕНЕРГІЇ
| Споживання електроенергії / 1000 годин | 72 кВт/год |
| Енергетичний клас відповідно до нового енергетичного маркування, прийнятого на рівні ЄС | Клас G |
РОЗМІР
| Розмір із підставкою | 965,5 х 205,6 х 599 мм |
| Вага з підставкою | 8,7 кг |
АКСЕСУАР
| Вміст пакету | Кабель живлення Пульт дистанційного керування Посібник користувача |
СИСТЕМА КРІПЛЕННЯ ДО СТІНИ
| VESA-сумісність | 200x200 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Samsung |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Роздільна здатність екрану | 4K Ultra HD (3840×2160) |
| Діагональ екрану | 43 дюйм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип телевізора | LED |
| Формат екрану | 16:9 |
| Підтримка Smart TV | Так |
| Розміри | |
| Вага | 8.7 кг |
| Висота | 599 мм |
| Ширина | 965 мм |
| Глибина | 205 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴







